Venom: Let There Be Carnage’in Fragmanı Paylaşıldı!

108 okunma

5 Ekim 2018’de çıkan Venom filminin devamı olan Venom 2 yani Venom: Let There Be Carnage filminden ilk kez bir fragman paylaşıldı. Sony ve Marvel’ın ortak yapımı olan filmde başrolde yine Eddie Brock rolüyle Tom Hardy‘i izleyeceğiz. Woody Harrelson ise Cletus Kasady’i yani baş düşman Carnage karakterini canlandıracak. Anne Weying rolünde ise Michelle Williams bulunuyor. Bu sefer yönetmen koltuğunda ise Andy Serkis bulunurken senaryo kısmında Kelly Marcel bulunuyor.

Fragmanın başında Venom ile Eddie’nin arasının daha iyi olduğunu görüyoruz. Venom, Eddie’ye kahvaltısını bile hazırlamış. Bu filmde göreceğimiz baş düşman yani kötünün kötüsü olan Carnage ile Venom kozlarını paylaşacak.

Venom: Let There Be Carnage Gösterim Tarihi

2018 yılında çıkan serinin ilk filmi her ne kadar çok olumlu yorum almasa da bu filmle birlikte seri kendini toparlayabilir. Serinin ikinci filmi, ilk etapta 2020 yılının Ekim ayında çıkacaktı ancak COVID-19 salgını nedeniyle 25 Haziran 2021’e ertelenmişti. Venom: Let There Be Carnage’in çıkış tarihi biraz daha ertelendi. Filmin, 24 Eylül 2021’de çıkması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı

Geforce Now'a 61 Yeni Oyun Daha Eklenecek! (Türk Oyunu da Var)

Geforce Now günden güne kendini geliştirmeye ve sistemine yeni oyunlar eklemeye devam ediyor. Oyuncular tarafından sevilerek kullanılan sisteme bu ay 61 tane daha oyun eklenecek hatta bu oyunlardan bir tanesi de Türk yapımı. Özellikle sistemi iyi olmayanlar için müthiş bir hizmet olan Geforce Now, iyi bir internet hızıyla son çıkan oyunları bile yüksek çözünürlük ve […]

geforce-now-mayis-2021-oyunlari

Benzer Yazılar

Hitman’s Wife’s Bodyguard Filminin İkinci Fragmanı Yayımlandı

Korumalık elbette ki tehlikeli bir iş kolu ve Michael Bryce (Ryan Reynolds) bu iş için doğru adam olmaya devam ediyor gibi görünüyor. Reynolds, bu yaz The Hitman’s Wife’s Bodyguard adlı bir devam filmi için tekrar kamera karşısına geçiyor. İlk film Reynolds’un karakteri Michael Bryce‘ın Darius (Samuel L. Jackson) adlı tehlikeli bir tetikçiyi koruması etrafında dönerken, […]