Hitman’s Wife’s Bodyguard Filminin İkinci Fragmanı Yayımlandı

65 okunma

Korumalık elbette ki tehlikeli bir iş kolu ve Michael Bryce (Ryan Reynolds) bu iş için doğru adam olmaya devam ediyor gibi görünüyor. Reynolds, bu yaz The Hitman’s Wife’s Bodyguard adlı bir devam filmi için tekrar kamera karşısına geçiyor. İlk film Reynolds’un karakteri Michael Bryce‘ın Darius (Samuel L. Jackson) adlı tehlikeli bir tetikçiyi koruması etrafında dönerken, bu yeni filmin odağı ise Darius‘un karısı olan Sonia Kincaid (Salma Hayek) olacak.

176 milyon dolar hasılata erişen 2017 yapımı aksiyon filmi Hitman’s Bodyguard, Hitman’s Wife’s Bodyguard filmi ile seriye devam edecek. İlk fragmanının yayımlanmasından yaklaşık bir ay sonra ikinci fragmanda bizlerle buluştu.

Hitman’s Wife’s Bodyguard, çıkışına hazırlanırken birkaç farklı çıkış tarihi gündeme gelmişti. Bu, geçen yıl olan her şey göz önüne alındığında aslında tam olarak bir problem değil. Başlangıçta salgın nedeniyle tam bir yıl ertelenmiş ve Ağustos ayı için tarih verilmişti. Daha sonra çıkış tarihini tekrar değiştirilerek Haziran 2021 tarihine karar verildi.

Ayrıca filmin yönetmen koltuğunda yine ilk filmin yönetmenliğini üstlenen Patrick Hughes oturuyor. Filmin senaryosunu ise Tom O’Connor, Brandon Murphy ve Phillip Murphy birlikte kaleme alıyor.

Hitman’s Wife’s Bodyguard Filminin Konusu

2017 yapımı Hitman’s Bodyguard filminde dünyanın en iyi korumalarından olan Michael Bryce (Ryan Reynolds), daha öncekilerle hiçbir alakası olmayan bir iş alır. Tıpkı kendisi gibi alanının en iyilerinden olan tetikçi, aynı zamanda eski düşmanı Darius Kincaid’i (Samuel L. Jackson) Londra’dan alıp Lahey’deki Uluslararası Adalet Divanı’na kadar sağ salim götürmesi için görevlendirilmiştir. Ancak bu görev çok zorlu olacaktır, çünkü tetikçiyi öldürmek isteyen çok tehlikeli bir diktatör, yol boyunca onlarca adamıyla peşlerinden ayrılmayacaktır. Devam filminde ise korunması gereken ise Salma Hayek’in canlandırdığı Sonia Kincaid olacak.

İlgili Haberler : Venom: Let There Be Carnage’in Fragmanı Paylaşıldı!

Hitman's Wife's Bodyguard

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı

25 Tane PlayStation Oyunu Geliştiriliyor!

“PlayStation Studios’un geliştirme aşamasında olan 25’ten fazla PlayStation oyunu var.” bu sözler PlayStation Studios’un başındaki isim Hermen Hulst’a ait. Hulst, Wired ile yaptığı röportajda birçok detaya değindi. Firmanın 25’ten fazla PlayStation oyunu geliştirdiğini ve bu oyunların yarısına yakınının yeni bir IP(Fikri Mülkiyet) olduğunu söyleyen Hulst, bu oyunların büyük, küçük ve farklı türlerde olduklarını belirtti. Bir […]

playstation 25 tane yeni oyun geliştiriyor

Benzer Yazılar

Venom: Let There Be Carnage’in Fragmanı Paylaşıldı!

5 Ekim 2018’de çıkan Venom filminin devamı olan Venom 2 yani Venom: Let There Be Carnage filminden ilk kez bir fragman paylaşıldı. Sony ve Marvel’ın ortak yapımı olan filmde başrolde yine Eddie Brock rolüyle Tom Hardy‘i izleyeceğiz. Woody Harrelson ise Cletus Kasady’i yani baş düşman Carnage karakterini canlandıracak. Anne Weying rolünde ise Michelle Williams bulunuyor. […]