Epic Games Mega İndirim Önerileri

95 okunma

Steam ve Epic Games arasındaki rekabet en çok biz oyuncuların işine yarıyor. Artık neredeyse her hafta sonu, her ay bir indirim etkinliği var. Steam Mevsim İndirimleri neyse, Epic Games Mega İndirimleri de o diyebiliriz. Bir çok büyük yapımda Steam ile yarışacak indirimlere sahip. Epic Games‘in bu indirimleri 17 Haziran’a kadar devam edecek. Mega İndirimlerimler seçili oyunlarda %75’e varan tasarruf sunuyor. Gelin neler varmış indirimlere bir göz atalım ama indirimlere geçmeden önce sevilen basketbol oyunu NBA 2K21, 27 Mayıs saat 18:00’a kadar ücretsiz. Geç olmadan kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

Epic Games Mega İndirim Kuponu Nasıl Alınır

Epic Games Mega İndirim Kuponunu kazanmak için tek yapmamız gereken; Epic Games hesabına giriş yapıp, “EPIC KUPONUMU AL” düğmesine tıkmak ve bu kadar. Epic Games’de kullanabileceğimiz ilave 60 TL değerinde ki kupon artık bizim. Unutmadan kupon 17 Haziran 2021 Perşembe günü TSİ 18.00’a kadar kullanılabilinecek. Bu arada kupon 79,99 TL üstü oyunlarda geçerli.

Epic Games Mega İndirim

Epic Games Kupon + Mega İndirim Oyun Önerileri

60 TL değerindeki kuponu kullanabileceğiniz tüm oyunların listesine buradan, Mega İndirimlere ise buradan ulaşabilirsiniz. Önerilerimiz ise hemen aşağıda.

  • Assassins Creed Valhalla + Immortals Fenyx Rising Bundle – Viking diyarına daldığımız Assassins Creed Valhalla ve canavarlarla uğraştığımız Immortals Fenyx Rising bir paket halinde. %41 indirim ile 292,05 TL olan bu paket, kuponu da içine katınca 323,05 TL’ye geliyor.
  • Assassins Creed Valhalla + Watch Dogs Legion Bundle – Viking diyarına daldığımız Assassins Creed Valhalla ve Londra’yı kurtarmaya çalıştığımız Watch Dogs Legion’lı paket %41 indirim ile 292,05 TL. Kuponu da içine katınca 323,05 TL’ye geliyor.
  • Tropico 6 – Zor zamanlar geçiren bu muz cumhuriyetinin geleceğini senin ellerinde. Ya herkese korku salan demir yumruklu bir diktatör yada barışçıl bir devlet adamı olarak öne çıkmak ise yine senin tercihin. %30 indirim ile ₺125,30 TL olan bu diktatörlük oyununa kupunu da kullanınca 65.30 TL’ye sahip olabiliyoruz.
  • Cyberpunk 2077 – Hala oynamak için bazı oyuncular için çok erken olan Cyberpunk, biraz daha sabredebilirseniz güzel bir oyun olacak. Sabredemeyenler için %20 indirim ile ₺199,20 TL olan Cyberpunk, kuponla beraber ise 139,20 TL ediyor.
  • DEATH STRANDING – Kimilerine göre yürüme simülatörü kimilerine göre bir şaheser. %60 indirim ile 159,60 TL olan bu yapım, kuponu da katınca 66,60 TL oluyor.
  • Werewolf: The Apocalypse – Earthblood – %30 indirim ile ₺196 TL olan yapım, kupunu da kullanınca 131 TL’ye geliyor.
  • Chronos: Before the Ashes – %20 indirim ile 108,00 TL. Kuponu da katınca 43 TL gibi bir fiyata sizi bekliyor.
  • Ancestors: The Humankind Odyssey – %60 indirim ile ₺91,60 TL, kupunu da katınca, 31.60 TL.
  • Suzerain – Metin tabanlı güzel bir oyun olan yapım, adından da anlaşılacağı gibi -hükümdar, hüküm süren- ülke yönetimi ile ilgili bir oyun. %20 indirim ile 60 TL. (fiyatı yüzünden kupon geçeriz)
  • Siege Survival: Gloria Victis – Kuşatma altındaki bir kalede bir avuç sivil olarak hayatta kalmaya çalışıyor ve askerlere yardımcı olamaya çalışıyoruz. Oyun %20 indirim ile 20 TL. (fiyatı yüzünden kupon geçeriz)

İlgili Haberler : Bu Hafta Sonu Steam’de Neler Var #20Overwatch 2’den Tüm Detaylar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sonraki Yazı

Knockout City İncelemesi

Velan Studios’un geliştirdiği ve yayıncılığını Electronic Arts firmasının yaptığı Knockout City, rekabetçi türünde çok oyunculu bir yakar top oyunu. Oyun, bu sıralar piyasaya yeni bir rekabetçi oyun çok çıkmadığı için özellikle bu türü sevenlerin radarındaydı. Oyunu biz de dün ilk gününde deneme şansı yakaladık. Bu inceleme yazımızda oyunu detaylı bir şekilde değerlendireceğiz. İlk olarak Knockout […]

knockout city incelemesi

Benzer Yazılar

Take-Two Elde Ettiği Geliri ve Çıkaracağı Oyun Sayısını Açıkladı!

Take Two geçtiğimiz gün yayınladığı detaylı mali raporunda birçok ayrıntı paylaştı. Take-Two, 2021 mali yılında gelirini %19 arttırarak 3,55 milyar dolar gelir elde ettiğini açıkladı. Firma bunun dışında çok detaylı bilgiler de paylaştı. Şirket yayınladığı raporda 2024 mali yılının sonuna kadar 62 tane daha oyun çıkartacağını duyurdu. Bu oyunların 20 tanesi mobil oyun olacak ve […]

Xbox Game Pass Sistemine Birbirinden Güzel Yeni Oyunlar Geliyor!

Xbox Game Pass sistemi özellikle ülkemizde birçok oyuna ucuz bir şekilde erişmek için biçilmez bir kaftan. Gamepass sisteminin Xbox konsol tarafı daha güçlü olsa da PC tarafı da gün geçtikçe genişliyor. Aylık abonelik sisteminin fiyatı da içinde barındırdığı EA Play’i de düşününce ucuz bile kalıyor. Bu ay yeni eklenecek oyunlar ise şöyle: Mass Effect Legendary […]

Twelve Minutes’den Yeni Detaylar Geldi!

Luis Antonio tarafından geliştirilen ve Annapurna Interactive yayıncılığında çıkacak olan Twelve Minutes yaklaşık olarak 6 senedir geliştiriliyor. Oyunun geliştirilmesinin bu kadar uzun sürmesinin nedeni oyunun hem neredeyse tek kişinin geliştirmesi hem de bir yan proje olarak başlaması gösterilebilir. Luis Antonio, The Witness üzerinde çalışırken bir yan proje olarak başlayan Twelve Minutes, etkili ve heyecan yaratıcı […]